Pracovník/ce úklidu

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Hledáte práci v lokalitě Kyjov, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 8. 12. 2021 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Pracovník/ce úklidu“ (vhodné pro OZP)

Úklid administrativních i výrobních prostor, doplňování hygienického materiálu, ranní nebo odpolední úklidy. Možnost brigády nebo dohody při nižšním úvazku. Kontakt na tel. 702 129 759 od 8:00 do 17:00 hod, na mail: jingrova@simacek.cz a osobně po tel. domluvě.

Nabídka práce byla platná do 28. 12. 2021.

Místo výkonu práce: SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. - Kyjov
Havlíčkova 180 /18
Kyjov, Jihomoravský kraj 697 01
Mzda: 16200,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 3. 1. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Dohoda o pracovní činnosti
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 4
Nabídka práce je platná: do 28. 12. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/ce úklidu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Kyjov. Nabídka práce „Pracovník/ce úklidu“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín.