Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Hledáte práci v lokalitě Kyjov, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Roman Konečný. Nabídka byla vystavena dne 12. 4. 2022 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)“ (vhodné pro OZP)

Malá dopravní společnost rodinného typu z Kyjova, hledá z důvodu rozšíření vozového parku do svých řad spolehlivého parťáka na pozici řidiče MKD na celý úvazek, ale i na polovoční úvazek – důchodce.
Požadujeme: ŘP sk. C+E, digitální karta do tachografu, profesní průkaz.
Nabízíme: Tahač VOLVO FH 500, možnost parkování na víkendy u baráku, přehledný systém mzdy ( 40 000 – 50 000 Kč ). Kontakt na tel. 777 776 198, na mail: konecny.autodoprava@tiscali.cz i osobně.

Nabídka práce byla platná do 29. 4. 2022.

Místo výkonu práce: Roman Konečný
Mezivodí 2235 /13
Kyjov, Jihomoravský kraj 697 01
Mzda: 40000 - 50000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 12. 4. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 29. 4. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 15. 4. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Roman Konečný nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Kyjov. Nabídka práce „Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín.