Pracovník/ce na roznos letáků - poloviční úvazek

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel

Hledáte práci v lokalitě Rohatec, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ŠEDOVÁ clean service, o. p. s.. Nabídka byla vystavena dne 7. 6. 2022 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Pracovník/ce na roznos letáků - poloviční úvazek“ (vhodné pro OZP)

Do stále se rozvíjející společnosti hledáme pracovníka/pracovnici pro roznos letáků. Jedná se o chráněné pracovní místo vhodné pro osoby se zdravotním postižením.
Místem výkonu práce je: Skalica, Holíč a okolní obce.
Co u nás budete dělat: roznos letáků úklidové společnosti, malé letáky - neskládají se, fyzicky nenáročná práce. Požadavky: pracovitost, spolehlivost, samostatnost. Co nabízíme: práce na pracovní smlouvu, možnost dlouhodobé spolupráce, pravidelná mzda.
Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt. Tel. 702 007 073 Po-Pá od 8:00 do 13:00 hod, na mail: personalni@sedova.cz

Nabídka práce byla platná do 6. 8. 2022.

Místo výkonu práce: ŠEDOVÁ clean service, o. p. s.
Budovatelská 872 /51
Rohatec, Jihomoravský kraj 696 01
Mzda: 9000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 7. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 6. 8. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 9. 6. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/ce na roznos letáků - poloviční úvazek“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ŠEDOVÁ clean service, o. p. s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Rohatec. Nabídka práce „Pracovník/ce na roznos letáků - poloviční úvazek“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín.