Skladník/ce

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Hledáte práci v lokalitě Rohatec, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti FORLIT, a.s.. Nabídka byla vystavena dne 9. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Skladník/ce“ (vhodné pro OZP)

Řízení vysokozdvižného vozíku, manuální zručnost, spolehlivost, samostané myšlení. Možnost stravování, pracovní oděvy, jistota zaměstnání, možnot profesního růstu, prémiové ohodnocení. Kontakt na tel. 724 859 919 od 7:00 do 16:00 hod, na mail. kotucova@forlit.cz
Místo výkonu práce: FORLIT, a.s.
Tovární 463 /18
Rohatec, Jihomoravský kraj 696 01
Mzda: 150,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 9. 5. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 8. 7. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 12. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Skladník/ce“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti FORLIT, a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Rohatec. Nabídka práce „Skladník/ce“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín.