Účetní všeobecní

Účetní všeobecní

Hledáte práci v lokalitě Rohatec, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ŠEDOVÁ s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 12. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Účetní všeobecní“ (vhodné pro OZP)

Náplň práce: kompletní zpracování účetní agendy včetně závěrkových operací.
Požadavky: praxe alespoň 3 roky, znalost účetní a daňové legislativy, práce s účetním programem POHODA a MS Office (Excel, Word), samostatnost, důslednost, spolehlivost.
Co nabízíme: hlavní pracovní poměr, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda, pružná pracovní doba, možnost profesního růstu a pravidelného vzdělávání, dobrý kolektiv. Kontakt na tel. 702 007 073 Po-Pá od 8:00 do 13:00 hod, na mail: personalni@sedova.cz

Místo výkonu práce: ŠEDOVÁ s.r.o.
Budovatelská 872 /51
Rohatec, Jihomoravský kraj 696 01
Mzda: 30000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 11. 7. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Účetní všeobecní“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ŠEDOVÁ s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Rohatec. Nabídka práce „Účetní všeobecní“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín.