Učitel/ka speciální pedagog

Speciální pedagogové

Hledáte práci v lokalitě Veselí nad Moravou, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace. Nabídka byla vystavena dne 21. 6. 2022 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Učitel/ka speciální pedagog“ (vhodné pro OZP)

Učitel/ka do základní školy zřízené dle §16 odst 9. Upřednostňujeme kvallifikaci učitele dle Zákona o pedagogických pracovnících - učitel - speciální pedagog. FKSP. Kontakt na tel. 739 354 402, na mail: skola@zsveselikollarova.cz
Místo výkonu práce: Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
Kollárova 1045
Veselí nad Moravou, Jihomoravský kraj 698 01
Mzda: 38000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 9. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 8. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 23. 6. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Učitel/ka speciální pedagog“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Veselí nad Moravou. Nabídka práce „Učitel/ka speciální pedagog“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín.