Úřad práce Hustopeče

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Hustopeče. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Hustopeče:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strachotín.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Vrátný

Zaměstnavatel Pro Bank Security a.s. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Pracovník úklidu - poloviční úvazek

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Hustopečsko, z.ú. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu - poloviční úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 11. 2022.

Obsluha čerpací stanice, obsluha bistra, pokladní

Zaměstnavatel Ing. Lukáš Tomíšek nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice, obsluha bistra, pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velké Němčice.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Realitní/finanční konzultant

Zaměstnavatel František Furch nabízí práci na pozici "Realitní/finanční konzultant" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 10. 2022.

Administrativní posila týmu/back office

Zaměstnavatel František Furch nabízí práci na pozici "Administrativní posila týmu/back office" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 10. 2022.

Svářeč hliníkových a nerezových dílců

Zaměstnavatel Kovo Staněk, s.r.o. nabízí práci na pozici "Svářeč hliníkových a nerezových dílců" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klobouky u Brna.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

Realitní/finanční konzultant

Zaměstnavatel František Furch nabízí práci na pozici "Realitní/finanční konzultant" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2022.