Pracovník úklidu

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Hledáte práci v lokalitě Olomouc, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti DELTA facility, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 22. 11. 2022 na Úřadu práce ČR - Hustopeče. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Pracovník úklidu“ (vhodné pro OZP)

22.11.2022/NÁPLŇ PRÁCE: úklid na železniční stanici Velké Pavlovice - úklid čekárny, WC a venkovní úklid nástupiště. V případě zájmu se, prosím, obracejte POUZE na uvedený kontakt. KONTAKT: telefonicky: 774 049 816.
Místo výkonu práce: DELTA facility, s.r.o. - železniční stanice Velké Pavlovice
Dobrovského
Olomouc, Olomoucký kraj 779 00
Mzda: 8100,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 22. 11. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Bez vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 24. 11. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník úklidu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti DELTA facility, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Olomouc. Nabídka práce „Pracovník úklidu“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hustopeče.