Uklízeči

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Hledáte práci v lokalitě Havířov, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb. Nabídka byla vystavena dne 12. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - Karviná. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Uklízeči“ (vhodné pro OZP)

Běžný úklid, zametání, úklid prachu, vynášení odpadků, čištění nábytku, čištění koberců vysavačem, vytírání podlah PVC a dlaždic. Úklid dle harmonogramu uklízečky, která je zodpovědná za úklid budovy a dodržování dezinfekčího programu. 2x ročně myje okny budovy, střediska, 1x měsíčně uklízí prostory stravovacího provozu - sanitární den. Nutný zdravotní průkaz - výdej stravy. Platové zařazení dle aktuálních platových tabulek třída 2.

Požadujeme :

  • Trestní bezúhonost

Způsob kontaktu: telefonicky (7:00-11:00) nebo e-mailem.

Místo výkonu práce: SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb - sídlo
Tajovského 1156 /1
Havířov, Moravskoslezský kraj 736 01
Mzda: 17070,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 7. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 5. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Uklízeči“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Havířov. Nabídka práce „Uklízeči“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Karviná.