Výkon agendy stavebního úřadu

Všeobecní administrativní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Rychvald, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Město Rychvald. Nabídka byla vystavena dne 21. 6. 2022 na Úřadu práce ČR - Karviná. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Výkon agendy stavebního úřadu“ (vhodné pro OZP)

V případě zájmu o pracovní pozici je nutné podat písemnou přihlášku, charakteristika vykonávané práce, kvalifikační a další předpoklady pro vznik pracovního poměru jsou zveřejněny na webových stránkách www.rychvald.cz - sekce Aktuality a Úřední deska.
Místo výkonu práce: Město Rychvald
Orlovská 678
Rychvald, Moravskoslezský kraj 735 32
Mzda: 19730 - 28920,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 22. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 28. 7. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 23. 6. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Výkon agendy stavebního úřadu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Město Rychvald nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Rychvald. Nabídka práce „Výkon agendy stavebního úřadu“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Karviná.