Administrativní pracovnice - asistentka obchodu

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Hledáte práci v lokalitě Sušice, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti 2P SERVIS s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 21. 6. 2022 na Úřadu práce ČR - Klatovy. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Administrativní pracovnice - asistentka obchodu“ (vhodné pro OZP)

Výše mzdy v hrubém za měsíc: 18 500,- Kč / 8 hodin - nástupní mzda
Nabízené výhody: zajímavá a kreativní práce ve stabilní a perspektivní společnosti, příjemný kolektiv, motivační ohodnocení - základní a pohyblivá složka mzdy, po zaučení mzdový růst zaměstnanecké slevy, příspěvek na penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti, možnost vedení účtu zdarma, právní poradenství, flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova.
Požadavky: min. SŠ vzdělání, dobrou znalost práce na PC, schopnost využívat informační a komunikační technologie, velmi dobrá znalost českého jazyka, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, kreativita, pozitivní myšlení a aktivní a systematický přístup k práci, schopnost práce v týmu i zodpovědnost za samostatné úkoly, praxe na podobné pozici vítána, práce je určená pro osoby se zdravotním postižením a invalidní důchodce 1., 2. i 3. stupně.
Vaše práce bude: " administrativní práce - zpracování již přijatých objednávek, zadávání objednávek do výroby, práce s informačním systémem, komunikace s různými odděleními napříč firmou, komunikace se zákazníky
Poznámka: Jsme certifikovaný výrobce profesních pracovních oděvů pro zdravotnictví a gastronomii, výrobce bytového a hotelového textilu a oděvů pro volný čas. V loňském roce jsme rozšířili firmu o středisko na výrobu ochranných pracovních prostředků. Máme zavedené normy ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001. Jsme držitelé certifikátů Práce postižených a Česká kvalita.
Místo výkonu práce: 2P SERVIS s.r.o. provozovna Sušice Nádražní ul.
Nádražní 580 /12
Sušice, Plzeňský kraj 342 01
Mzda: 19700,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 21. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 23. 6. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Administrativní pracovnice - asistentka obchodu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti 2P SERVIS s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Sušice. Nabídka práce „Administrativní pracovnice - asistentka obchodu“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Klatovy.