Uklízeč/ka

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Hledáte práci v lokalitě Sušice, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti 2P SERVIS s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 4. 8. 2022 na Úřadu práce ČR - Klatovy. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Uklízeč/ka“ (vhodné pro OZP)

Nabízené výhody: práce ve stabilní a perspektivní společnosti, příjemný kolektiv,motivační ohodnocení - základní a pohyblivá složka mzdy, příspěvek na penzijní připojištění, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti, možnost vedení účtu zdarma, právní poradenství, flexibilní pracovní doba
Požadavky: smysl pro pořádek a čistotu, radost z dobře odvedené práce, požadujeme pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, pozitivní náladu a aktivní přístup k práci.
Práce je určená pro osoby se zdravotním postižením a invalidní důchodce 1., 2. i 3. stupně
Výše mzdy v hrubém za měsíc: 16 200,- Kč / 8 hodin - plný úvazek
Vaše práce bude: Úklid oděvních dílen, šatny, skladů a sociálního zařízení. Luxování, vytírání podlah, utírání prachu, mytí oken, udržování čistoty.Pracovní doba 4 hodiny denně
Poznámka: Jsme zaměstnavatel zdravotně postižených - certifikovaný výrobce profesních pracovních oděvů pro zdravotnictví a gastronomii, výrobce bytového a hotelového textilu a oděvů pro volný čas. Máme zavedené normy ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001.
Jsme držitelé certifikátů Práce postižených a Česká kvalita.

Místo výkonu práce: 2P SERVIS s.r.o. provozovna Sušice Nádražní ul.
Nádražní 580 /12
Sušice, Plzeňský kraj 342 01
Mzda: 16200,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 4. 8. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 6. 8. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Uklízeč/ka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti 2P SERVIS s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Sušice. Nabídka práce „Uklízeč/ka“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Klatovy.