Úřad práce Liberec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Liberec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Liberec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha objektu

Zaměstnavatel Alfa Facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 113.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

Pojišťovací poradce, pojišťovací specialista

Zaměstnavatel Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group nabízí práci na pozici "Pojišťovací poradce, pojišťovací specialista" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Asistent/ka obchodu a marketingu

Zaměstnavatel Nano Medical s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka obchodu a marketingu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Asistent/ka skladník - administrátor/ka

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. nabízí práci na pozici "Asistent/ka skladník - administrátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 7300 - 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2022.

Kustod

Zaměstnavatel Technické muzeum Liberec - z.s. nabízí práci na pozici "Kustod" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2022.

Řidič/ka - referent/ka

Zaměstnavatel 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka - referent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 106.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

Strážný/á, vrátný/á

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á, vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 113.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec-Vratislavice nad Nisou.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

Úklidový/á pracovník/ce

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/á pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14180,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 7. 2022.

Balení produktu, administrativa na pc, převoz zboží

Zaměstnavatel ANTALON s.r.o. nabízí práci na pozici "Balení produktu, administrativa na pc, převoz zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 7. 2022.

Prodavač/ka ve vinotéce

Zaměstnavatel VINECO - Vinné sklepy Chomutov s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka ve vinotéce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16500 - 22500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2022.

Malíř-tapetář

Zaměstnavatel Jiří Sika nabízí práci na pozici "Malíř-tapetář" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2022.

Natěrač

Zaměstnavatel Jiří Sika nabízí práci na pozici "Natěrač" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2022.