Ostraha prodejny lidl

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Brno-střed, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Protektia s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 2. 6. 2022 na Úřadu práce ČR - Liberec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Ostraha prodejny lidl“ (vhodné pro OZP)

Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.
Požadujeme: Čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 9:00 - 16:00 hod., tel. 737 087 145, Lenka Hanušová, nebo na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz.
Nezapomeňte přiložit platné telef. číslo.

Místo výkonu práce: Protektia s.r.o.-006 Lidl Frýdlant
Heršpická 1463
Brno-střed, Jihomoravský kraj 639 00
Mzda: 18500,-Kč / měsíc
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 2. 10. 2022

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Ostraha prodejny lidl“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Protektia s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Brno-střed. Nabídka práce „Ostraha prodejny lidl“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Liberec.