Pomocník/ce v kostele

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Hledáte práci v lokalitě Český Dub, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BENEVITA, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 19. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - Liberec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Pomocník/ce v kostele“ (vhodné pro OZP)

Pomocné práce v kostele: např. péče o zahradu, úklid, drobné opravy, údržba. Práce se dále řídí dle zadání faráře NO CČSH v Českém Dubu.
S uchazečem, který o práci projeví zájem, se domluví schůzka na faře, kde se zájemce s koordinátorkou a farářem seznámí, vzájemně si sdělí, co by bylo konkrétně obsahem práce na faře, uchazeč naopak uvede, jaká má zdravotní omezení; následně se obě strany dohodnou, zda spolupráci zkusí (PS obsahuje tříměsíční zkušební dobu).
Formu této spolupráce určuje Memorandum o spolupráci mezi zaměstnavatelem na chráněném trhu práce BENEVITA help a Církví československou husitskou z 1.1.2021.
Koordinátorkou této pomoci je zmíněným Memorandem ustanovena Kateřina Hamr.
Nabízíme ojedinělou pracovní zkušenost, ke které se běžně nedostanete.
Hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: BENEVITA, s.r.o.-002 Náboženská obec Církve československé husitské v Českém Dubu
Na Žižkově 112
Český Dub, Liberecký kraj 463 43
Mzda: 4100,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 19. 5. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 19. 9. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 21. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pomocník/ce v kostele“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BENEVITA, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Český Dub. Nabídka práce „Pomocník/ce v kostele“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Liberec.