Ostraha objektu skladu lidl

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Bystrovany, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti GADO, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 27. 9. 2022 na Úřadu práce ČR - Olomouc. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Ostraha objektu skladu lidl“ (vhodné pro OZP)

Nástup možný ihned.

Požadujeme:
Praxe v oboru a certifikát strážného výhodou- ne podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost k nočním směnám. Předložení výpisu z RT.

Náplň práce:
Denní i noční směny, 8 - 12-ti hod. směny. Pochůzky po areálu skladu, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost. Práce s tabletem při evidenci všech vozidel i osob.

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti, HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, k základní sazbě odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu. Vhodné pro osoby OZZ a OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 722 364 544, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz

První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.
Místo výkonu práce: GADO, s.r.o. - prac. Lidl sklad Bystrovany 237, Bystrovany
Bystrovany 237, Olomoucký kraj
779 00
Mzda: 107,-Kč / hodina
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2022

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Ostraha objektu skladu lidl“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti GADO, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Bystrovany. Nabídka práce „Ostraha objektu skladu lidl“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Olomouc.