Vrátný/á - informátor/ka

Vrátní

Hledáte práci v lokalitě Olomouc, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti VSP security service s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 27. 10. 2022 na Úřadu práce ČR - Olomouc. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Vrátný/á - informátor/ka“ (vhodné pro OZP)

Vyhrazeno pro OZP. Nástup možný ihned.

Ostraha objektu stavby v denních a nočních 12i hodinových směnách. Je možno dohodnout pouze denní, nebo noční směny, zkrácený měsíční úvazek.

Kontakt POUZE telefonicky (7.00 - 16.00 hod.) nebo mailem.
Místo výkonu práce: VSP STAV s.r.o. - prac. Balcárkova ul. Olomouc
Balcárkova
Olomouc, Olomoucký kraj 779 00
Mzda: 12000 - 21000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 15. 11. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 26. 12. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 30. 10. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Vrátný/á - informátor/ka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti VSP security service s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Olomouc. Nabídka práce „Vrátný/á - informátor/ka“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Olomouc.