Uklízeč/uklízečka

Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Hledáte práci v lokalitě Uničov, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti HB group Facility s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 12. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - Olomouc. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Uklízeč/uklízečka“ (vhodné pro OZP)

Pracovní místo je je vhodné i pro osobu OZP.
Hledáme zaměstnance pro úklid ve výrobním závodě. Jedná se o úklid nevýrobních a výrobních prostor. Úklid kancelářských prostor, sociálních zařízení, šaten, chodeb. Odměny za svědomitost a spolehlivost, dále příspěvek na ošatné, telefonní tarif pro celou rodinu, flexi pasy.
Kontakt je možný POUZE telefonicky (8:00-15:00) nebo emailem.
Místo výkonu práce: HB group Facility s.r.o. - provozovna Brníčko
Olomoucká 1032
Uničov, Olomoucký kraj 783 91
Mzda: 16200 - 18200,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 11. 7. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Uklízeč/uklízečka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti HB group Facility s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Uničov. Nabídka práce „Uklízeč/uklízečka“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Olomouc.