Konstruktér - senior

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Hledáte práci v lokalitě Pacov, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.. Nabídka byla vystavena dne 22. 11. 2022 na Úřadu práce ČR - Pelhřimov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Konstruktér - senior“ (vhodné pro OZP)

Náplň práce: nastavení a řízení procesů na daném úseku, nastavení procesů zpracování poptávky a objednávky, jednání se zákazníky i dodavateli.

Požadujeme: min. 3 roky praxe v zakázkové výrobě, znalost konstrukčních a technologických procesů, perfektní orientace v technických výkresech, znalost systémů a standardů kvality ve strojírentsví, znalost práce v pprogramu AutoCad, MS Office,ERP systémů,Solid Edge, SW KARAT.

Místo výkonu práce: PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
Nádražní 697
Pacov, Kraj Vysočina 395 01
Mzda: 45000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 12. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 1. 2023
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 24. 11. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Konstruktér - senior“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Pacov. Nabídka práce „Konstruktér - senior“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Pelhřimov.