Projektant regulátorů napětí elektrických generátorů (buzení generátorů)

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Hledáte práci v lokalitě Plzeň 2-Slovany, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti invelt - elektro s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 4. 8. 2022 na Úřadu práce ČR - Plzeň. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Projektant regulátorů napětí elektrických generátorů (buzení generátorů)“ (vhodné pro OZP)

V případě Vašeho zájmu, zašlete prosím životopis na e-mail
sona.navratova@invelt.cz.

Skupina INVELT GROUP poskytuje komplexní dodávky a služby pro energetiku v ČR i ve světě. Zajišťujeme výstavbu elektrárenského bloku formou na klíč.

Invelt-elektro s.r.o. slaví 30 let úspěšné působnosti na trhu, díky vysokému know-how a kolektivu specialistů. do našich řad právě otevíráme pracovní příležitost na pozici:

Náplň práce
o Tvorba projektů pro generátory 5 až 250 MW
o Implementace špičkových produktů ABB Švýcarsko
o Testování a nastavení vyrobených zařízení v Plzni
o Uvádění do provozu v ČR i zahraničí
o Školení personálu provozovatele
o Záruční i pozáruční servis

Nabízíme
o Vstřícné a profesionální zaškolení týmem odborníků
o Vyškolení uchazečů s praxí i absolventů SŠ/VŠ
o Realizaci na zodpovědné pozici s neustálým profesním růstem
o Silnou stabilitu zavedené české společnosti
o Možnost efektivní komunikace a řešení problémů, díky prostředí menší společnosti
o Pestrou práci na zajímavých zahraničních i tuzemských projektech
o Finanční ohodnocení navyšující se dle zkušeností
o 13. plat ve výši 100%
o Odměny dle výsledků realizovaných projektů
o Příplatky nad rámec zákona při služebních cestách
o Pružnou pracovní dobu
o 5 týdnů dovolené
o Příspěvek na stravování formou stravenek
o Mobilní telefon, notebook
o Jazykové kurzy

Očekáváme
o Elektrotechnické vzdělání
o Chuť učit se a zlepšovat své odborné znalosti
o Praxe v energetice výhodou, ale rádi přivítáme i nadšeného absolventa!
o Schopnost a flexibilitu neustále se rozvíjet v oboru
o Pro-aktivní přístup
o Angličtinu na komunikativní úrovni - podpoříme jazykovým kurzem
o Řidičský průkaz B a otevřenost služebním cestám po Evropě i po světě

Místo výkonu práce: invelt - elektro s.r.o.
U Školky 357 /14
Plzeň 2-Slovany, Plzeňský kraj 326 00
Mzda: 35000 - 50000,-Kč / měsíc
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 11. 2022

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Projektant regulátorů napětí elektrických generátorů (buzení generátorů)“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti invelt - elektro s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Plzeň 2-Slovany. Nabídka práce „Projektant regulátorů napětí elektrických generátorů (buzení generátorů)“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Plzeň.