Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Hledáte práci v lokalitě Praha 11, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ROSANA, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 2. 6. 2022 na Úřadu práce ČR - Praha 10. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)“ (vhodné pro OZP)

Rozvoz zboží po Praze a okolí, volnější pracovní doba, nástup možný ihned, řidičský průkaz B nutný
Místo výkonu práce: ROSANA, spol. s r.o. - Praha
Medkova
Praha 11, Hlavní město Praha 149 00
Mzda: 22000 - 27000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 2. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 31. 8. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 4. 6. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ROSANA, spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Praha 11. Nabídka práce „Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Praha 10.