Projektant pozemních staveb

Inženýři projektanti budov

Hledáte práci v lokalitě Praha 2, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti INTAR a.s.. Nabídka byla vystavena dne 20. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - Praha 2. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Projektant pozemních staveb“ (vhodné pro OZP)

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing. Martin Strnad, e-mail: mstrnad@intar.cz

Vzdělání v oboru pozemní stavby, praxe min. 3 roky, aktivní znalost AutoCAD a MS Office, vítána znalost REVIT/3D modelováním, vítána znalost BIM. Řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce: projektování pozemních staveb od studie po prováděcí projekty a autorské dozory (projekty administrativních a průmyslové budov, škol, kulturních staveb, projekty bazénů atd.); spolupráce s projekčním týmem, jednání se subdodavateli i investorem.


ZAM. VÝHODY : platové ohodnocení dle praxe/zkušeností a výkonu, roční odměny; pružná pracovní doba, stravenkový paušál, dovolená navíc, příspěvek na dovolenou.

Nabídka práce byla platná do 5. 6. 2022.

Místo výkonu práce: INTAR a.s. - Americká
Americká 197 /41
Praha 2, Hlavní město Praha 120 00
Mzda: 28000 - 35000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 20. 5. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 5. 6. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 22. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Projektant pozemních staveb“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti INTAR a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Praha 2. Nabídka práce „Projektant pozemních staveb“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Praha 2.