Úřad práce pro Prahu-východ

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro pro Prahu-východ. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce pro Prahu-východ:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Úředník/úřednice - sociální pracovník/pracovnice oddělení sociálně právní ochrany dětí odboru sociálních věcí a zdravotnictví měú brandýs nad labem-stará boleslav

Zaměstnavatel MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV nabízí práci na pozici "Úředník/úřednice - sociální pracovník/pracovnice oddělení sociálně právní ochrany dětí odboru sociálních věcí a zdravotnictví měú brandýs nad labem-stará boleslav" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22980 - 33790,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Úředník/úřednice - sociální pracovník/pracovnice, referent/ka společné státní správy a samosprávy zařazen/a do oddělení sociálního zabezpečení odboru sociálních věcí a zdravotnictví měú brandýs nad labem-stará boleslav

Zaměstnavatel MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV nabízí práci na pozici "Úředník/úřednice - sociální pracovník/pracovnice, referent/ka společné státní správy a samosprávy zařazen/a do oddělení sociálního zabezpečení odboru sociálních věcí a zdravotnictví měú brandýs nad labem-stará boleslav" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22980 - 33790,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Úředník/úřednice-referent/ka stavebního úřadu zařazen/a do odboru stavebního úřadu, územního plánování a památkové péče měú brandýs nad labem-stará boleslav

Zaměstnavatel MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV nabízí práci na pozici "Úředník/úřednice-referent/ka stavebního úřadu zařazen/a do odboru stavebního úřadu, územního plánování a památkové péče měú brandýs nad labem-stará boleslav" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21260 - 31240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 6. 2022.

Referent/ka správy městské zeleně zařazen/a do oddělení investic a údržby odboru investic a správy majetku měú brandýs nad labem-stará boleslav

Zaměstnavatel MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV nabízí práci na pozici "Referent/ka správy městské zeleně zařazen/a do oddělení investic a údržby odboru investic a správy majetku měú brandýs nad labem-stará boleslav" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

Strážný, ostraha, ochrana majetku, velitel objektu (dostačující jsou i zkušenosti)

Zaměstnavatel Falcon security, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, ostraha, ochrana majetku, velitel objektu (dostačující jsou i zkušenosti)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Říčany.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

Strážný, ostraha, ochrana majetku, velitel objektu (dostačující jsou i zkušenosti)

Zaměstnavatel Falcon security, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, ostraha, ochrana majetku, velitel objektu (dostačující jsou i zkušenosti)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strančice.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

Úklidový pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel A.G.J. - facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 100 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Říčany.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

Úklidoví pracovník/ce

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidoví pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 13300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.

Řidiči sk. b, zásobování

Zaměstnavatel Maso Market Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči sk. b, zásobování" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 38000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nupaky.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel BLESK Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Čestlice.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 6. 2022.

Pomocný dělník do truhlárny

Zaměstnavatel RM nábytek s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník do truhlárny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 7000 - 7500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louňovice.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2022.