Pracovníci ostrahy, strážní

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Nehvizdy, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ELZY servis s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 5. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - pro Prahu-východ. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Pracovníci ostrahy, strážní“ (vhodné pro OZP)

Upřečsňující údaje:

Strážní služba na bezproblémovém pracovišti. Certifikát strážného výhodou, nikoli nutností. Obchůzková činnost jen několik desítek metrů, spíše všímavost a spolehlivost, bez ovládání závor, bez tel. ústředny apod.
Velmi nenáročná práce vhodná hlavně pro invalidní důchodce 1-2 st. ID,OZZ, popř. i na DPP. Více info na tel. v dopoledních hodinách, e-mail kdykoli. Nástup možný od 1.6.2022.

Nabídka práce byla platná do 24. 5. 2022.

Místo výkonu práce: ELZY servis s.r.o. - Nehvizdy
Okružní 781
Nehvizdy, Středočeský kraj 250 81
Mzda: 125,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 4
Nabídka práce je platná: do 24. 5. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 10. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovníci ostrahy, strážní“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ELZY servis s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Nehvizdy. Nabídka práce „Pracovníci ostrahy, strážní“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - pro Prahu-východ.