Pracovník/pracovnice denní vrátnice

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Hledáte práci v lokalitě Průhonice, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i. (dále jen "VÚKOZ, v.v.i."). Nabídka byla vystavena dne 12. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - pro Prahu-západ. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Pracovník/pracovnice denní vrátnice“ (vhodné pro OZP)

zajištění provozu denní vrátnice (6:00-12:30) - odchody a příchody, výdej klíčů, otevírání a zavírání objektu, obsluha telefonní ústředny, evidence pošty, prodej stravenek, vedení pokladny
  • Možnost prodloužení pp a navýšení úvazku

Čtr:

Místo výkonu práce: Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i. (dále jen "VÚKOZ, v.v.i.")
Květnové náměstí 391
Průhonice, Středočeský kraj 252 43
Mzda: 20000 - 22000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 20. 5. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 28. 5. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/pracovnice denní vrátnice“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i. (dále jen "VÚKOZ, v.v.i.") nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Průhonice. Nabídka práce „Pracovník/pracovnice denní vrátnice“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - pro Prahu-západ.