Úřad práce Prostějov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Prostějov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Prostějov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátný/vrátná

Zaměstnavatel P Facility Kontakt s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Výšovice.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Vedoucí technik/technička, elektrikář/elektrikářka

Zaměstnavatel Cukrovar Vrbátky a.s. nabízí práci na pozici "Vedoucí technik/technička, elektrikář/elektrikářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 39000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vrbátky.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Instalatér/instalatérka

Zaměstnavatel Mechanika Prostějov 97, družstvo nabízí práci na pozici "Instalatér/instalatérka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9850,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 11. 2022.

Pomocný stavební dělník/dělnice

Zaměstnavatel Mechanika Prostějov 97, družstvo nabízí práci na pozici "Pomocný stavební dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 11. 2022.

Manipulační dělník/dělnice

Zaměstnavatel Mechanika Prostějov 97, družstvo nabízí práci na pozici "Manipulační dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 11. 2022.

Účetní

Zaměstnavatel Mechanika Prostějov 97, družstvo nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Účetní

Zaměstnavatel Mechanika Prostějov 97, družstvo nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 200,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel PH-Security servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 100 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Držovice.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 11. 2022.

Obsluha čerpací stanice lpg

Zaměstnavatel Mechanika Prostějov 97, družstvo nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice lpg" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Doplňovač/doplňovačka zboží

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovač/doplňovačka zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000 - 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Šič/šička

Zaměstnavatel A-ASKA grafik s.r.o. nabízí práci na pozici "Šič/šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4475 - 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Střihač/střihačka

Zaměstnavatel A-ASKA grafik s.r.o. nabízí práci na pozici "Střihač/střihačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4475 - 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.