Stavbyvedoucí

Hlavní stavbyvedoucí

Hledáte práci v lokalitě Prostějov, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti POZEMSTAV Prostějov, a.s.. Nabídka byla vystavena dne 17. 9. 2021 na Úřadu práce ČR - Prostějov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Stavbyvedoucí“ (vhodné pro OZP)

Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Aleš Musil, tel.: 777 694 373, e-mail: musil@pozemstav.com. Pracoviště: Pod Kosířem 329/73, Prostějov.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, autorizace v oboru pozemní stavby.
Náplň práce: řízení a provádění staveb včetně subdodavatelů a ekonomiky, jednání s objednatelem, dodržování BOZP, PO a DOSS.
Nabízíme: služební auto i k soukromým účelům.

Nabídka práce byla platná do 4. 10. 2021.

Místo výkonu práce: POZEMSTAV Prostějov a.s.
Pod Kosířem 329 /73
Prostějov, Olomoucký kraj 796 01
Mzda: 35000 - 80000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 4. 10. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Stavbyvedoucí“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti POZEMSTAV Prostějov, a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Prostějov. Nabídka práce „Stavbyvedoucí“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Prostějov.