Technický pracovník/pracovnice výroby

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Hledáte práci v lokalitě Prostějov, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti CUTTER Systems spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 23. 2. 2022 na Úřadu práce ČR - Prostějov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Technický pracovník/pracovnice výroby“ (vhodné pro OZP)

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Plachý, tel.: 582 332 029 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod.), e-mail: plachy@cuttersystems.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Barákova 12 Prostějov.
Požadujeme: elektro vzdělání §5, nutný výuční list nebo maturita v oboru elektro, řidičský průkaz sk. B výhodou, znalost práce na PC, znalost programu Autodesk Eagle výhodou.
Náplň práce: výroba a kompletování drobných elektrických zařízení u stolu.
Nabízíme: stravenkový paušál, firemní akce.

Nabídka práce byla platná do 12. 3. 2022.

Místo výkonu práce: CUTTER Systems spol. s r.o. - Barákova 12 Prostějov
Barákova 2647 /12
Prostějov, Olomoucký kraj 796 01
Mzda: 22000 - 28000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 4. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 12. 3. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Technický pracovník/pracovnice výroby“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti CUTTER Systems spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Prostějov. Nabídka práce „Technický pracovník/pracovnice výroby“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Prostějov.