Vedoucí technik/technička, elektrikář/elektrikářka

Stavební a provozní elektrikáři

Hledáte práci v lokalitě Vrbátky, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Cukrovar Vrbátky a.s.. Nabídka byla vystavena dne 22. 11. 2022 na Úřadu práce ČR - Prostějov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Vedoucí technik/technička, elektrikář/elektrikářka“ (vhodné pro OZP)

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Svobodová, tel.: 606 282 841 (volat Po-Pá 6:00-15:00 hod.), e-mail: svobodova@cukrovarvrbatky.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod.
Požadujeme: znalost anglického jazyka, praxe v oboru výhodou.
Náplň práce: zabezpečení řádné a včasné přípravy elektrických zařízení, vedení lidí.
Nabízíme: odměny, příplatky, bonusy, náborový příspěvek 50 000 Kč, možnost využití jídelny přímo ve firmě, možnost ubytování, stravenky.
Místo výkonu práce: CUKROVAR VRBÁTKY a.s.
Vrbátky 65, Olomoucký kraj
798 13
Mzda: 39000 - 50000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 1. 2023
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 8. 12. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 24. 11. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Vedoucí technik/technička, elektrikář/elektrikářka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Cukrovar Vrbátky a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Vrbátky. Nabídka práce „Vedoucí technik/technička, elektrikář/elektrikářka“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Prostějov.