Administrativní pracovník (prodej zdravotních pomůcek)

Všeobecní administrativní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Rumburk, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti RULI spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 12. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - Rumburk. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Administrativní pracovník (prodej zdravotních pomůcek)“ (vhodné pro OZP)

Administrativní práce a prodej zdravotních pomůcek, práce na PC. Kladný vztah k nemocným a postiženým nutný, zkušenosti ze sociální či zdravotní sféry výhodou.

Kontakt: e-mailem
Místo výkonu práce: RULI spol. s r.o. - 01 (sídlo)
Třída 9. května 914 /28
Rumburk, Ústecký kraj 408 01
Mzda: 19700,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 11. 5. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 7. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Administrativní pracovník (prodej zdravotních pomůcek)“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti RULI spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Rumburk. Nabídka práce „Administrativní pracovník (prodej zdravotních pomůcek)“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Rumburk.