Úřednice/úředník stavebního úřadu městského úřadu sokolov

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Hledáte práci v lokalitě Sokolov, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Město Sokolov. Nabídka byla vystavena dne 22. 11. 2022 na Úřadu práce ČR - Sokolov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Úřednice/úředník stavebního úřadu městského úřadu sokolov“ (vhodné pro OZP)

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody.

Umisťování a povolování staveb dle zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů a prováděcích vyhlášek a další činnosti s tím související. Ve správním řízení projednává přestupky proti stavebnímu zákonu.

Požadavky:

  • Ukončené vzdělání odpovídající kvalifikaci podle § 13a, odst. 2 zákona č. 183/2006 sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších právních předpisů,
  • Dobrá znalost českého jazyka slovem a písmem
  • Velmi dobrá uživatelská znalost práce s počítačem (ms office, internet)
  • Rámcová znalost č.183/2006 sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) včetně prováděcích vyhlášek č. 499/2006 sb., o dokumentaci staveb, č. 501/2006 sb., o obecných požadavcích na využívání území, č. 503/2006 sb., o podrobnější úpravě územního rozhodování, územního opatření a stavebního řádu, zákona č. 500/2004 sb., správní řád, č. 128/2000 sb., o obcích (obecní zřízení), č. 250/2016 sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, vše ve znění pozdějších předpisů.

Výhodou je:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání nejméně v magisterském studijním programu v oboru právo na vysoké škole v české republice (§ 111 odst. 1 zákona č. 250/2016 sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich)
  • Praxe ve veřejné správě
  • Praxe v projektové či jiné stavební činnosti
  • Orientace v územně plánovací dokumentaci
  • Úspěšné vykonání zkoušky k prokázání zvláštní odborné způsobilosti pro správní činnost při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění
  • Řidičské oprávnění skupiny b (aktivní řidič)

Zaměstnanecké výhody:

Pružná pracovní doba, stravenky, 25 dnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, ošatné, měsíční příspěvek sociální fond, možnost příspěvku na jazykový kurz

Náležitosti, místo a způsob podání přihlášky naleznete na stránkách města www.sokolov.cz v části volná pracovní místa.
Termín podání přihlášek: do 05.12.2022

Kontaktní osoba: Miluše Bartošová, DiS., tel: 354 228 153

Místo výkonu práce: Město Sokolov
Rokycanova 1929
Sokolov, Karlovarský kraj 356 01
Mzda: 24390 - 35370,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 15. 12. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 5. 12. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 24. 11. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Úřednice/úředník stavebního úřadu městského úřadu sokolov“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Město Sokolov nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Sokolov. Nabídka práce „Úřednice/úředník stavebního úřadu městského úřadu sokolov“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Sokolov.