Úředník/úřednice sociální pracovník orgánu sociálně právní ochrany dětí městského úřadu sokolov

Sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě

Hledáte práci v lokalitě Sokolov, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Město Sokolov. Nabídka byla vystavena dne 22. 11. 2022 na Úřadu práce ČR - Sokolov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Úředník/úřednice sociální pracovník orgánu sociálně právní ochrany dětí městského úřadu sokolov“ (vhodné pro OZP)

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup z důvodu mateřské a rodičovské dovolené), nástup dle dohody.
Pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením s prvním a druhým stupněm invalidity.

Druh práce: výkon sociálně-právní ochrany dětí v souladu se zákonem č. 359/1999 Sb., především ochrana práva dítěte na přirozený vývoj a na řádnou výchovu, ochrana oprávněných zájmů dítěte, působení k obnovní narušených funkcí rodiny. Poskytování sociálně právního poradenství. Terénní sociální práce, kolizní opatrovnictví. Vyhodnocování situace rodiny a vytváření individuálního plánu ochrany dítěte.

Požadavky:

  • Ukončené vzdělání odpovídající kvalifikaci pro výkon práce sociálního pracovníka podle zákona č. 108/2006 sb., o sociálních službách ve znění pozdějších předpisů,
  • Znalost souvisejících právních předpisů, zejména zákona č. 500/2004 sb., správní řád, zákona č. 359/1999 sb., o sociálně-právní ochraně dětí, zákona č. 292/2013 sb., o zvláštních řízeních soudních, vše ve znění pozdějších předpisů,
  • Velmi dobrá uživatelská znalost práce s počítačem (ms office, internet)
  • Řidičské oprávnění skupiny b (aktivní řidič)

Výhodou:

  • Praxe ve veřejné správě
  • Praxe v oboru sociálně právní ochrana dětí
  • Úspěšné vykonání zkoušky k prokázání zvláštní odborné způsobilosti pro správní činnost při sociálně-právní ochraně dětí

Zaměstnanecké výhody:

Pružná pracovní doba, stravenky, 25 dnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, ošatné, měsíční příspěvek sociální fond, možnost příspěvku na jazykový kurz

Náležitosti, místo a způsob podání přihlášky naleznete na stránkách města www.sokolov.cz v části volná pracovní místa.
Termín podání přihlášek: do 05.12.2022

Kontaktní osoba: Miluše Bartošová, DiS., tel: 354 228 153

Místo výkonu práce: Město Sokolov
Rokycanova 1929
Sokolov, Karlovarský kraj 356 01
Mzda: 26280 - 38170,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 15. 12. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 5. 12. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 24. 11. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Úředník/úřednice sociální pracovník orgánu sociálně právní ochrany dětí městského úřadu sokolov“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Město Sokolov nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Sokolov. Nabídka práce „Úředník/úřednice sociální pracovník orgánu sociálně právní ochrany dětí městského úřadu sokolov“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Sokolov.