Konzultant/ka o2 prodejny

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Hledáte práci v lokalitě Zábřeh, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti O2 Czech Republic a.s.. Nabídka byla vystavena dne 12. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - Šumperk. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Konzultant/ka o2 prodejny“ (vhodné pro OZP)

Tenhle job potřebuje lidi, co umějí máknout, ale nechybí jim smysl pro fair play i humor. Chceš vědět, jak jsi na tom ty? Tak schválně, jestli se poznáš: Víš, v čem spočívá síla týmu. Dokážeš zabrat sám za sebe, ale když je potřeba, podržíš i svoje spoluhráče. Sedět někde v koutku tě nikdy nebavilo. Být mezi lidmi a mít možnost jim pomáhat tě nabíjí energií. Vždycky hledáš způsob, jak dosáhnout cíle, ne jak se vymluvit. Nevidíš kolem sebe problémy, ale výzvy. Makáš, protože chceš vidět, kam se můžeš dostat. Chceš růst a nedáváš si limity. Za dobře odvedenou práci očekáváš férové peníze. Sedí to na tebe? Super, tak čti dál, ať víš, do čeho jdeš.
Tahle pozice je o prodeji. Budeš tváří značky O2 na jednom z našich Future Shopů. Jsou navržené tak, aby se v nich dobře cítili nejen zákazníci, ale především prodejci, kteří v nich tráví spoustu času. Future shop bude tvým zázemím, kde budeš prodávat naše produkty a inspirovat zákazníky k tomu, aby maximálně využili naše služby. Každé setkání se zákazníkem je jiné. Nudit se nebudeš. Pro zákazníky budeš během pracovní doby k dispozici nejen osobně, ale i na telefonu. Tím se násobí tvůj prostor na úspěch a zisk provizí z prodeje. U nás si odneseš domů průměrně 35 000 Kč včetně fixu a provizí z prodeje. Když ti to půjde, můžeš se dostat až na 65 000 Kč. Ti nejšikovnější prodejci si odnášejí domů ještě daleko víc. Provize u nás nemají strop. Navíc ti garantujeme navýšení fixní mzdy po 6 odpracovaných měsících. Porosteš. Schopní lidé se u nás na vedoucí a manažerské pozice obvykle vypracují během několika málo měsíců. Jako prodejci začínali skoro všichni naši vedoucí prodejen, a to i současný ředitel O2 prodejen Honza Nekovář. Získáš nové přátele. Čeká tě příjemný a přátelský kolektiv, pravidelné týmové akce, večírky i interní soutěže - třeba o zájezd na dovolenou. Získáš prestiž a jistotu. O2 je značka, kterou zákazníci znají. Je pro ně zárukou stability, technologické inovace a férovosti. Využij šanci osahat si technologické novinky mezi prvními. Jako expert na technologie a svět komunikace můžeš zazářit i mezi svými známými.
Každý nováček u nás prochází vstupním školením. Naučíš se tam všechno, co jako prodejce a konzultant budeš potřebovat - vyjednávat, vést rozhovor se zákazníkem a vystupovat jako profík. Do začátku dostaneš svého mentora, na kterého se můžeš obrátit pro radu a pomoc.
Práce na prodejně je makačka a my víme, že bez kvalitního odpočinku podávat výkony nejde. Proto pracujeme jen na 8hodinové směny.
Výhody: Už žádné hlídání útraty za data a volání díky zaměstnaneckému tarifu. Každé 3 roky příspěvek až 18 000 Kč na nový telefon. 18 000 Benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost. Body do O2 Knihovny v roční hodnotě 2 400 Kč na e-knihy nebo audioknihy. Multisport kartu - nadupanou vstupenku do wellnes a fitka. 5 týdnů dovolené pro odpočinek. Stravenkový paušál v hodnotě 75 Kč/den. Benzín nebo naftu u Shellu za skvělou cenu díky slevové Shell kartě. Kontakt: e-mailem.
Místo výkonu práce: O2 Czech Republic a.s. - prac. Zábřeh 1
Leštinská 2336 /2
Zábřeh, Olomoucký kraj 789 01
Mzda: 32000 - 62000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 28. 5. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Konzultant/ka o2 prodejny“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti O2 Czech Republic a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Zábřeh. Nabídka práce „Konzultant/ka o2 prodejny“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Šumperk.