Úřad práce Uherské Hradiště

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Uherské Hradiště. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Uherské Hradiště:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník u cukru

Zaměstnavatel LINEA NIVNICE, a. s. nabízí práci na pozici "Dělník u cukru" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25500 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nivnice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Úklidový/á pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel OPTIMIA facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/á pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Buchlovice.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Uklízeč/ka - pomocník/pomocnice

Zaměstnavatel ProFaRe SERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka - pomocník/pomocnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000 - 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uherský Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Montážní a manipulační dělník/dělnice

Zaměstnavatel Filipa, a.s. nabízí práci na pozici "Montážní a manipulační dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bojkovice.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 11. 2022.

Montážní dělník/dělnice - obsluha cnc strojů

Zaměstnavatel SMM Elektro, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/dělnice - obsluha cnc strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Drslavice.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Obsluha cnc soustruhu

Zaměstnavatel KOVOPLAST, výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Obsluha cnc soustruhu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23146,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hluk.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 11. 2022.

Administrativa, obchodník, specialista firemního pojištění

Zaměstnavatel ČSOB Pojišťovna, a.s. člen holdingu ČSOB nabízí práci na pozici "Administrativa, obchodník, specialista firemního pojištění" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Huštěnovice.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Provozní zámečník

Zaměstnavatel Česká zbrojovka a.s. nabízí práci na pozici "Provozní zámečník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23500 - 25500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uherský Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 10. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 10. 2022.

Lisař/ka - odpadář/ka

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Lisař/ka - odpadář/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10200 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 10. 2022.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10125,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Staré Město.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 10. 2022.