Montážní dělník/dělnice - skladník/skladnice

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Hledáte práci v lokalitě Drslavice, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti SMM Elektro, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 22. 7. 2022 na Úřadu práce ČR - Uherské Hradiště. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Montážní dělník/dělnice - skladník/skladnice“ (vhodné pro OZP)

fyzický příjem a výdej materiálu, evidence přijatého a vydaného materiálu, dodržování skladovacích podmínek, obsluha a kontrola svěřené manipulační techniky, inventarizace dle pokynů nadřízeného, řízení VZV - platný průkaz obsluhy motorových manipulačních vozíků, úvazek 30 - 37,5 hod./týden, místo je určeno pro osoby zdravotně znevýhodněné - chráněná dílna, osobní ohodnocení (po zapracování možnost zvýšení), možnost měsíčních prémií, kontakt telefonicky (8.00 - 14.00 hod.) nebo e-mailem (též na adrese: smisitel@smmelektro.cz)

Nabídka práce byla platná do 7. 8. 2022.

Místo výkonu práce: SMM Elektro, spol. s r.o. - Drslavice
Drslavice 191, Zlínský kraj
687 33
Mzda: 106.5,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 8. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 7. 8. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 24. 7. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Montážní dělník/dělnice - skladník/skladnice“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti SMM Elektro, spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Drslavice. Nabídka práce „Montážní dělník/dělnice - skladník/skladnice“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Uherské Hradiště.