Lisař/ka - odpadář/ka

Obsluha zařízení na zpracování a recyklaci odpadů (kromě kovového odpadu)

Hledáte práci v lokalitě Uherské Hradiště, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti JASPA Servis s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 10. 10. 2022 na Úřadu práce ČR - Uherské Hradiště. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Lisař/ka - odpadář/ka“ (vhodné pro OZP)

venkovní údržba areálu. lisování odpadků , venkovní úklid, místo vyhrazeno pro osobu se zdrav. postižením, ranní směna 6-11 hod, osobní kontakt možný po tel. domluvě (7.00 - 14.00 hod.)

Nabídka práce byla platná do 26. 10. 2022.

Místo výkonu práce: JASPA Servis s.r.o. - pracoviště AVX
Sokolovská 573
Uherské Hradiště, Zlínský kraj 686 01
Mzda: 10200 - 12000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 12. 10. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 26. 10. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 12. 10. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Lisař/ka - odpadář/ka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti JASPA Servis s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Uherské Hradiště. Nabídka práce „Lisař/ka - odpadář/ka“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Uherské Hradiště.