Ostraha prodejny

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Uherské Hradiště, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti GADO, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 22. 11. 2022 na Úřadu práce ČR - Uherské Hradiště. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Ostraha prodejny“ (vhodné pro OZP)

věk nad 18 let, výpis z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, základy PC pro kamerový systém, znalost ČJ slovem i písmem, potravinář. průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou, strážní a detektivní činnost, práce i na CCTV, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce ve stabilní společnosti, možnost též Dohody o provedení práce, úvazek dle dohody, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti, možnost zálohy na mzdu, denní prac. doba maximálně v délce provozní doby prodejny, zprostředkování certifikátu strážného, možnost prodloužení prac. poměru, práce vhodná pro OZZ a OZP (bez omezení pohybového ústrojí), kontakt pouze telefonicky (8.00 - 17.00 hod.) nebo e-mailem - nutno zaslat nabídku a strukturovaný životopis
Místo výkonu práce: GADO, s.r.o. - Tesco Uh. Hradiště
Třída Maršála Malinovského 1264
Uherské Hradiště, Zlínský kraj 686 01
Mzda: 130,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 12. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 8. 12. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 24. 11. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Ostraha prodejny“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti GADO, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Uherské Hradiště. Nabídka práce „Ostraha prodejny“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Uherské Hradiště.