Úřad práce Žďár nad Sázavou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Žďár nad Sázavou. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Žďár nad Sázavou:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Údržba pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Zaměstnavatel PF MARKET s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržba pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16500 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sněžné.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Strážný/á

Zaměstnavatel LPS GUARD s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Nové Město na Moravě.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Uklízeč/ka na čerpací stanici - fajtův kopec

Zaměstnavatel MARTIN ŠVEC s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka na čerpací stanici - fajtův kopec" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velké Meziříčí.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Pracovník na úklid

Zaměstnavatel Novoměstské služby s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník na úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Nové Město na Moravě.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel MONIT plus, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velká Bíteš.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Pracovník úklidu - poloviční úvazek

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu - poloviční úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velké Meziříčí.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel Hlídací a úklidová agentura s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jimramov.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Ředitel/ka příspěvkové organizace - knihovna matěje josefa sychry žďár nad sázavou

Zaměstnavatel Město Žďár nad Sázavou nabízí práci na pozici "Ředitel/ka příspěvkové organizace - knihovna matěje josefa sychry žďár nad sázavou" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Pracovník úklidu - - železniční stanice ostrov nad oslavou

Zaměstnavatel DELTA služby, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu - - železniční stanice ostrov nad oslavou" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrov nad Oslavou.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Ostraha - vrátnice - ždár nad sázavou - - chráněné pracovní

Zaměstnavatel Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - vrátnice - ždár nad sázavou - - chráněné pracovní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Automechanik osobních automobilů

Zaměstnavatel AUTOCOLOR Šoukal s.r.o. nabízí práci na pozici "Automechanik osobních automobilů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 36000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velké Meziříčí.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2022.

Odborník počítačových systémů se znalostí sw i hw - žďár nad sázavou

Zaměstnavatel Jan Nižník nabízí práci na pozici "Odborník počítačových systémů se znalostí sw i hw - žďár nad sázavou" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 10. 2022.