Řidič/ka autobusu

Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

Hledáte práci v lokalitě Žďár nad Sázavou, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ZDAR, a.s.. Nabídka byla vystavena dne 21. 12. 2020 na Úřadu práce ČR - Žďár nad Sázavou. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Řidič/ka autobusu“ (vhodné pro OZP)

Zajišťování autobusové dopravy dle platných jízdních řádů a pokynů dispečera
Požadavky: řidičské oprávnění sk. D, průkaz profesní způsobilosti, karta do digitálního tachografu, služné vystupování, zodpovědnost a spolehlivost
Možnost dohody o provedení práce či pracovní činnosti, možnost zkráceného úvazku
Příspěvek na dovolenou ve výši 6000 Kč za rok, příspěvek až 3000 ročně pro každé dítě zaměstnance na sportovní a studentské pobyty dětí a dětské tábory, příspěvky na penzijní připojištění, možnost využití výhodných tarifů na volání i pro rodinné příslušníky, příspěvky na volnočasové aktivity formou FLEXI PASSU, přeprava autobusy firmy ZDAR zdarma , sleva na tankování na ČS firmy ZDAR
první kontakt: telefonicky 734 393 939, od 8:00-15:00 nebo mailem prace@zdar.cz

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: ZDAR, a.s.
Jihlavská 759 /4
Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina 591 01
Mzda: 29000 - 40000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 1. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 4
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Řidič/ka autobusu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ZDAR, a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Žďár nad Sázavou. Nabídka práce „Řidič/ka autobusu“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Žďár nad Sázavou.